Zadbaj o środowisko - do czego użyć słoik po świecy? 0
Zadbaj o środowisko - do czego użyć słoik po świecy?

 

Nasze świece nie mają idealnych regularnych kształtów, ze względu na ich naturalny charakter. Pachną drewnem i naturalnym woskiem.  

 

Świeca pali się bardzo długo. Gdy wosk się wypali możesz wykorzystać słoiczek 

na różne sposoby ( przeczytaj nasz patent na ponowne użycie słoika ) 

lub przesłać do ponownego wypełnienia woskiem sojowym.

 

Świeca sojowa

 

 

Słoiczki mają 100 ml pojemności, szkło malowane czarny mat i  biały połysk

W słoiczku jest mniej więcej 100 gram wosku, który pali się około 30 godzin.

 

Minimalistyczna naturalna świeca sojowa, w pięknym słoiczku w dwóch kolorach do wyboru; czarnym i białym. Zwieńczeniem każdej ze świec jest okrągłe wieczko z pięknym dekorem - do wyboru kilka wariantów.

Nasz produkt to świetna kompozycja naturalnego blasku, idealna jako prezent lub dekoracja do Twojego domu. Świece są ręcznie przygotowane w 100% naturalne, wegańskie, nietoksyczne i przyjazne środowisku.

Drewniany knot sprawia, że wygląd świecy jest naturalny i piękny. A nieregularny płomień, zbliżony do tego z kominka jest niezwykle efektowny.

 

świeca sojowa alecudne

 

JAK PALIĆ ŚWIECĘ?

  • Aby w pełni wykorzystać potencjał świecy, zawsze pal ją co najmniej do momentu, kiedy wosk ulegnie stopieniu na całej powierzchni.
  • Kiedy zapalimy jedynie na chwilę, wówczas utworzy się tunel wzdłuż knota i przy kolejnym użyciu świecy wosk, który znajduje się przy ściankach pojemnika nie ulegnie stopieniu.

Ważne środki ostrożności

  • Świecę stawiaj na równej powierzchni odpornej na ciepło, z dala od przedmiotów, które mogą zając ogniem. Świecy używaj pod nadzorem, w żadnym razie nie pozostawiaj jej w zasięgu dzieci lub zwierząt.

 

Nasze świece są bardzo przyjazne środowisku. Ponowne użycie szklanego słoiczka również przyniesie wiele korzyści Tobie, jak i naszej planecie! :)

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl