Marka przyjazna środowisku

 

__

Dbajmy wspólnie o naszą cudną Planetę! 

W trosce o naszą naturę, dokładamy wszelkich starań, aby zamówione przez Ciebie produkty były odpowiednio zabezpieczone, nie wpływając negatywnie na nasze środowisko. Ozdoby pakujemy w ekologiczną folię, a do zabezpieczenia wykorzystujemy tekturę falistą pochodzącą z recyklingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszamy zapotrzebowanie na opakowania, redukując przy tym niepotrzebne środowisku tworzywa. Paczki odznaczają się od innych, a Ty masz pewność, że kupując nasze produkty nie przyczyniasz się do niszczenia środowiska.

W rodzinnym warsztacie tworzymy produkty z bezpiecznego materiału - drewna. Dekoracje dedykowane w większości dla dzieci, są idealnym rozwiązaniem jako wypełnienie pustej przestrzeni w pokoju malucha. Są bezpiecznym, naturalnym i najmodniejszym dodatkiem do wnętrz. Kupując nasze zaproszenia, winietki oraz wszelkiego rodzaju okazyjne drobiazgi, unikniesz tandetnych i niesłużących naszej planecie zamienników z tworzywa sztucznego. Zyskasz piękne naturalne, proste ozdoby, które pozostaną pamiątką na lata.

Wybierając nasze produkty wspierasz środowisko. Wybierając nasze produkty - Wybierasz piękny zapach drewna.

Wybierając paczkomat dwukrotnie przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza! Jeśli zamówisz swoją paczkę do paczkomatu, możesz cieszyć się ekspresową wysyłką, a przy zamówieniach powyżej 99zł twój koszt wynosi 0 zł! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl